Programvezető - EU-s pályázati forrásból megvalósuló elosztóhálózati projekt (Győr, Budapest, Pécs, Debrecen)

Nemzetközi projekt élére keresünk projektvezetésben jártas munkatársat, 4 fő közvetlen beosztottal

Programvezető - EU-s pályázati forrásból megvalósuló elosztóhálózati projekt

Feladatok:

  • Kiemelt hálózati program vezetése nemzetközi konzorciumban
  • EU-s pályázati anyag összeállítása kiemelt műszaki pályázattal kapcsolatban
  • Riportálás közvetlenül DSO Vezérigazgatónak
  • Program ütemezésének készítése, mérföldkövek meghatározása, betartása, költségvetés tervezése
  • Projektek költségvetésének és ütemtervének tartása, betartatása
  • A program megbízásnak megfelelő eredmények kialakítása és leszállítása
  • A programdokumentáció elkészítése, kapcsolattartás az EU illetékes egységeivel
  • A program felépítésének összeállítása, vezetése, a program lebontása alprojektekre, az alprojektek átlátása és összefogása
  • Kapcsolattartás az EON hálózati- és a támogató szakterületeinek vezetőivel
  • Kapcsolattartás a magyar hatóságokkal, Hivatallal, Minisztériummal
  • EU felé történő riportok összeállítása, egyeztetése szakterületekkel
  • A Társaság képviselete a nemzetközi konzorciumban, kapcsolattartás, együttműködés
  • A program képviselete hazai és nemzetközi külső-, és belső fórumokon

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség műszaki, gazdasági vagy egyéb reál területen
  • Legalább 5 év munkatapasztalat
  • Legalább 3 év projektvezetői tapasztalat
  • Infrastruktúra beruházási projektekben szerzett tapasztalat
  • Erős teljesítménymenedzsment, határozott fellépés, együttműködési készség, önállóság,
  • Precizitás, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat EU-s projektek pályázatában, kivitelezésében és elszámolásában
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat

Lehetséges munkavégzési helyek: Győr, Budapest, Pécs, Debrecen

Amit kínálunk:

  • Az E.ON folyamatosan fejlődő és növekvő nemzetközi nagyvállalat, amely stabil hátteret jelent munkavállalóinak
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Vezetői működésed versenyképes bérrel honoráljuk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Cafeteria juttatásunk személyes igényeidhez szabható
  • A pozícióhoz saját használatú céges gépjárműi tartozik

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

E.ON Hungária Zrt.
Győr-Moson-Sopron
Győr
Budapest
Pécs
Baranya
Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 28.02.2020