Similar jobs like this one

Recommended jobs

Programozó munkatársat keresünk!(3163)

Programozó munkatársat keresünk!

Amerikai tulajdonú, budapesti székhelyű megbízónk részére Programozó munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Orvosi képinformációs rendszer (PACS) fejlesztése.

Kihívások

  • Nem részleteiben specifikált feladatok önálló megoldása,
  • algoritmikus gondolkodás, optimalizálási feladatok,
  • nagy rendszerekbe illeszkedő programok fejlesztése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi (!) végzettség,
  • matematikai, programozói érdeklődés,
  • kezdő/haladó C++ és/vagy JAVA ismeret,
  • önálló- és csapat-munkavégző készség.

Előnyök:

  • Objektumorientált, strukturált programozásban szerzett tapasztalat,
  • JAVA, C++ programozásban szerzett tapasztalat,
  • eszköz és technológiai ismeretek: Eclipse, Visual Studio, Apache, Tomcat, DICOM, GWT, Linux, virtualizáció, képtömörítési eljárások.

Amit nyújtunk:

  • Emberbarát menedzsment,
  • kellemes munkahelyi környezet,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • teljes, de rugalmas munkaidő,
  • csoki és süti az ebédnél,
  • versenyképes fizetés.

Budapest
Full time

Published on 18.08.2021