Programozó, Fejlesztő

A MaBe-Szoft Kft. (www.mabeszoft.hu) 1993 tavaszán alakult ügyviteli programok készítésére és forgalmazására.

Alapító tagjai, munkatársai alapos elméleti tudással, és több évtizedes szakmai gyakorlattal rendelkező számítástechnikai, számviteli és pénzügyi szakemberek.
Fő profilunk az ügyviteli szoftverek készítése, forgalmazása, oktatása, számítástechnikai szaktanácsadás, rendszerfelügyelet, amelyek a kis- és középvállalkozások mindennapi működésének meghatározó részei.
A MaBe-Szoft Kft. munkatársai között igazságügyi szakértők is dolgoznak, az informatika, és az igazságügyi könyvszakértés területén. A cég 2008-tól bejegyzett igazságügyi szakértői cég.

A MaBe-Szoft Kft. munkatársat keres:

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • A cég szoftverfejlesztő munkájában való részvétel
  • Programok tesztelése, karbantartása
  • Új programmodulok, programok fejlesztése
  • Projektmunkákban való részvétel

Elvárások:

Olyan munkatársat keresünk, aki szereti az kihívásokat, a szakmai elvárásokat, amelyek megfelelnek az általunk készített programok színvonalának, és ennek érdekében hajlandó tudásának folyamatos bővítésére.

  • C# programnyelv alapszintű ismerete
  • SQL alapszintű ismerete
  • Kreatív, analitikus és logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Logikus gondolkodás, gyors probléma felfogás
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú és kellemes hangulatú munkakörülmények
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkaviszonyban történő alkalmazás, teljes vagy rész munkaidő, távmunka
  • Munkába állás azonnal
  • Motiváló és értékkövetett jövedelmet
  • Fizetés megegyezés szerint

Talpraesett diákokat, friss diplomásokat, fejlődni vágyó munkatársak jelentkezését egyaránt várjuk.

Foglalkoztatás módja: Teljes, vagy rész munkaidő. Távmunka lehetséges.

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 03.03.2020