Similar jobs like this one

header

Production IT Support

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • A gyártó területen belüli IT rendszerek napi szintű működtetése
  • Szabványosított szoftver megoldások konfigurálása a helyi termelési igények figyelembevételével
  • A különböző szerver alkalmazások (WildFly, Docker® Microservices stb.) és interface-ek (TCP, RS232) felügyelete, biztonsági mentések kezelése
  • Hibaelhárítás, személyes egyeztetés az érintett terület munkatársaival és szükség esetén a központi IT-val, végfelhasználók támogatása, oktatása
  • Törzsadatok kezelése, támogató eszközök és új termékek implementálása
  • Aktív részvétel Carl Zeiss Vision Network célkitűzéseinek, politikának és prioritásainak kidolgozásában és megvalósításában

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai/mérnöki), informatikai képzés vagy ezzel egyenértékű oklevél megléte
  • Min. 2 éves termelési környezetben szerzett informatikai tapasztalat
  • Adatbázisok általános ismerete, SQL ismerete
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás
  • Fogékonyság az új rendszerek és alkalmazások megismerésére
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, jó problémamegoldó és kommunikációs készség

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma!

Holnap már másokat inspirálhat.

Jelentkezzen most!

A jelentkezési lap kitöltése legfeljebb 10 percet vesz igénybe.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
2 years
Bachelor

Published on 07.07.2021