Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Product Owner

Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy modern, széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására Product Ownert keresünk.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Magyarország legnagyobb felhasználói bázisával rendelkező pénzügyi digitális alkalmazásait fejlesztő csapatába keresünk olyan elhívatott, tapasztalt, de nyitott kollégát, aki elég erőt érez magában ahhoz, hogy Product Owner szerepkörben segítse a csapatot a következő fejlődési szint elérésében;
  • A squad egy webes és mobil alkalmazás egy-egy teljes funkcionális részének fejlesztéséért, és az ehhez tartozó teljesítménymutatók eléréséért felel;
  • Az üzleti szempontok érvényesítése, product backlog kezelése és folyamatos priorizálás.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Többéves tapasztalattal rendelkezel digitális pénzügyi alkalmazások fejlesztésében, és mély szakmai ismeretekkel rendelkezel a szektorban;
  • Határozott víziót tudsz felépíteni a terméket illetően, amit hitelesen tudsz képviselni a csapat és az összes érintett stakeholder irányában;
  • A termékvíziót kisebb megvalósítható egységekre tudod bontani, amelyeket a leghatékonyabb módon megvalósítasz a csapat közreműködésével;A megfelelő ügyfélélmény tudatosság mellett szem előtt tartod az üzleti célok elérését, és ezt a szemléletet a csapat minden tagja felé közvetíted;
  • Ismered az agilis (Scrum) módszertant, valamint a modern fejlesztési technológiákat.

Jelentkezésednél előnyt jelent, ha:

  • Pénzügyi szektorban, vagy kapcsolódó területeken, komplex működés keretében szereztél tapasztalatot;
  • Ismered az agilis fejlesztést támogató szoftvereket (Atlassian termékek).

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • Részvétel egy többmillió ügyfelet kiszolgáló termék fejlesztésében;
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy hazai központú, de nemzetközi léptékben gondolkodó csapatban;
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Hosszú távra tervező szervezet.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 31.07.2020