Pozíció leírása / Job description

Partnerünk különböző technikai megoldásokat tervez és gyárt az autóipar és a szórakoztató ipar számára világszerte, beleértve az infotainment rendszereket, audio és vizuális termékeket. Székesfehérvári telephelyükre várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését Vezető Mérnök pozícióra.

A Vezető Mérnök pozíció fő fókuszában a cég és a technológiák folyamatos fejlődése miatt esedékes és szükségszerű folyamatbeli és technológiai változtatások sztenderdizálása és folyamatba építése lesz, helyi és globális szinten. A kollégának, aki ezt a pozíciót fogja betölteni, feladatai közé fog tarozni a szakterületének folyamatos, magas szintű, szakértői fejlesztése.

Feladatok részletesen:

  • jelenlegi és jövőbeli projektek, termékek, beszállítók és használt technológiák kiértékelése, vizsgáláta és bevezetése a megfelelő gyártási stratégiának megfelelően, a hosszútávon fenntartható legjobb hatékonyság érdekében,
  • SMT technológiák, alapanyagok és folyamatok kiértékelése és fejlesztése,
  • globális sztenderd folyamatok definiálása, irányelvek (DGFM) és folyamat leírások tervezése,
  • termelési folyamatok fejlesztése globális szinten,
  • műszaki támogatás a globális SMT csapat felé, csapaton belül készségek megtartása, fejlesztése és erősítése,
  • beszállítók fejlesztése, értékelése és engedélyeztetése, külső partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelült rendelkezik:

  • mérnöki végzettséggel (gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök),
  • legalább 5 év szakmai tapasztallattal felületszerelt termékek gyártásában,
  • legalább 10 év szakmai tapasztalattal gyártási vagy K+F területen,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudással,
  • jó szervezői, koordinációs képességel,
  • asszertív kommunikációval,
  • eredmény orientált, önnáló és rugalmas személyiséggel.

Amit nyújtunk / Benefits

Amit a partner kínál:

  • folyamatos, kihívást jelentő globális feladatok
  • új technológiák és anyagok megismerése, mérnöki tudás bővítése
  • folyamatos szakmai tréningek
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag

Randstad Hungária Kft. logó

Principal Engineer - SMT terület

Székesfehérvár
Full time

Published on 15.04.2021