Preventív karbantartó technikus /hétfőtől-péntekig/ - Veszprém

Feladatok:

  • Meghatározott időterv, ütemterv és műveleti utasítás alapján a gyártó berendezések preventív és korrektív karbantartása, tisztítása
  • Megelőző karbantartás során gépek ellenőrzése, tisztítása, kenése, alkatrész cserék elvégzése, beállítása, feltöltése, mérések elvégzése
  • Karbantartáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • Szakmunkás végzettség előny (Gépgyártástechnológiai technikus, Autóelektronikai műszerész, Autótechnikus, Mechatronikai technikus)
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Alap számítógépes ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása hétfőtől-péntekig

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér, amely a műszakpótlékok mellett további karrierbónusszal egészül ki
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Modern munkaeszközök, munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye: Veszprém

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Veszprém
Full time
1 year
Secondary school

Published on 30.03.2020