Présgép kezelő (Tatabánya)

Prémium kategóriás autógyáraknak alumínium keréktárcsákat gyártó partnerünkhöz

PRÉSGÉP KEZELŐ

munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Présgépek és az hozzájuk tartozó berendezések üzemeltetése
  • Gépek beállítása, átállások ütemezése

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség - előny: szakmunkás, vagy fémipari végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

 Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiemelt műszakpótlékokkal
  • Elérhető NETTÓ bér 220.000-260.000 Ft (cafeteriával, bónusszal és műszakpótlékokkal)
  • Bérelemek: kiemelt alapbér + műszakpótlékok + norma pótlék + bónusz + cafeteria
  • Cafeteria éves bruttó 424.005 Ft  - már a próbaidő alatt is jár!
  • Bónuszrendszer - már a próbaidő alatt is!
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Ingyen horgász és kondi bérlet

 A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: már az interjú hetén munkába állhat!
  • Munkavégzés helye: Tatabánya, Ipari Park
  • Műszakrend: megszakítás nélküli munkarend 12 órában - kiszámítható és jól tervezhető beosztással
  • Szállást nem biztosítunk a munkalehetőséghez

 Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7785

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Komárom-Esztergom
Full time
Primary school

Published on 24.10.2020