Présgép-kezelő

„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A közel 500 főt foglalkoztató és folyamatos bővülés alatt álló Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat:

PRÉSGÉP-KEZELŐ

Feladatok:

  • Stancoló ill. excenter és hidraulikus présgépek kezelése, működtetése
  • Szerszám átállások, gépbeállítás lebonyolítása
  • Felmerülő gép és minőségi problémák okainak felderítése
  • Tekercsek ledaruzása, betárolása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Présgép kezelési tapasztalat
  • Emelőgép-kezelő és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány szükséges
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Túlórázási lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat vagy útiköltség támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Helyi üzemorvosi szolgáltatás
  • A munkaruhák tisztíttatásáról a vállalat gondoskodik
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, stabil munkahelyek
  • Ingyenes helyszíni emelőgép kezelői tanfolyam
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezésüket várjuk elektronikusan, vagy Önéletrajzukat leadhatják személyesen portánkon is: Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. 2881 Ászár, Köztársaság út 15/a

Ászár, 2881 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 04.09.2020