Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

Prémium szegmens szakértő

pozíció betöltésére

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Az OTP Bank prémium szegmens menedzsmentjének központi támogatása
  • Stratégiai feladatok implementálásában való közreműködés
  • A szegmens teljesítményének monitorozása, elemzése
  • Potenciális célcsoportok meghatározása, kampányaktivitások koordinálása
  • A szolgáltatás minőségi sztenderdjeinek folyamatos fejlesztése, karbantartása
  • Külső-belső fióklátogatások, tapasztalatok kiértékelése
  • Piackutatásokban való részvétel, versenytárselemzés
  • Nemzetközi gyakorlatok nyomon követése, javaslattétel a jó gyakorlatokra
  • Ügyfélrendezvények, belső szakmai konferenciák, excellence day-ek koordinálása, szervezése
  • Felsővezetői döntés előkészítő anyagok készítése
  • Product Owner munkájának támogatása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel
  • 3-5 éves banki tapasztalat van a hátad mögött
  • Strukturált, folyamatszemléletű gondolkodásmód jellemez
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség jellemez, jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  • Angol nyelvtudásod középfokú
  • Microsoft Office tudásod magas szintű
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

  • Kiemelt ügyfélszegmens menedzsmenttel foglalkozó üzleti területen eltöltött 3-5 év
  • Prémium/privát banki tanácsadói tapasztalat
  • Marketing-/kampánymenedzsment tapasztalat
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Agilis módszertan ismerete

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Barátságos munkakörnyezet, fiatal csapat

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 20.01.2021