Similar jobs like this one

Recommended jobs

PREMIUM GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

Cégcsoportunk magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hat márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 160 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Feladatok:

  • Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása, az első kapcsolatfelvételtől a gépjármű átadásáig
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, valamint kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • A megfelelő ügyféligény felmérést követően ajánlat készítése, tesztvezetés megszervezése és annak élményközpontú lebonyolítása, sikeres üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása

Személyes kompetenciák:

  • Rugalmasság, kreativitás, teljesítmény igény, lendületesség
  • Megbízhatóság
  • Pro aktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hiteles, határozott fellépés
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő, kommunikációs és szervező készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás és gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás, alapbér + jutalék
  • Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, igényes munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Mobil telefon
  • Céges autó

Elvárások:

  • Több éves gépjármű értékesítési tapasztalat
  • Minimum középfokú szakirányú (kereskedelmi, műszaki) végzettség
  • Tárgyalóképes (folyékony) angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeret
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély