PR kommunikációs specialista

Külkapcsolatokért felelős csapatunkba keresünk új
kollégát PR kommunikációs specialista munkakörbe.

Feladatok:

Folyamatos
kapcsolattartás az együttműködő médiapartnerekkel:

sajtóesemények
tervezése, szervezése

szerkesztőségi
együttműködések kiépítése

az ártalomcsökkentés, füstmentesség témája
iránt érdeklődő, elkötelezett újságírók megtalálása, kapcsolatok gondozása

háttéranyagokból
hírek (hírértekű/újságírói érdeklődésre számot tartó
anyagok) készítése médiamegjelenések elősegítése/ösztönzése
érdekében

A Content
manager munkájának támogatása, elsősorban a média megjelenések és az azokhoz
kapcsolódó anyagok Ügynökségeken keresztül történő elkészítése során:

PMI
irányelvek szerinti szöveggondozás

szükség
esetén kreatív szövegírás

Content manager támogatása a kommunikációs stratégia kidolgozásában és
kivitelezésében

Részvétel a kommunikációs kampányok megvalósításában és a
tartalomstratégia tervezésében

Társosztályok projektjeinek támogatása kommunikációs oldalról

Belső kommunikációs feladatokban való részvétel – együttműködés a HR
osztállyal

Egyéb online
és offline események előkészítésével, utógondozásával kapcsolatos kommunikációs
feladatokban való részvétel

Médiaesemények,
online konferenciák előkészítésében, lebonyolításban való részvétel és
utánkövetés

Elvárások:

Felsőfokú végzettség (preferált területek: marketing, PR, média, kommunikáció)

Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek

Tapasztalat cikkek írásában, javításában

Minimum 3 éves szakmai tapasztalat kommunikációs területen

MS Office felhasználói szintű ismerete

Minimum középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Előny: orvosi, tudományos tartalmak iránti fogékonyság/jártasság

Előny: a magyar média és működésének ismerete/széleskörű, aktív
sajtókapcsolatok

Gyors,
hatékony munkavégzés

Jó problémamegoldó
készség

Kreatív
gondolkodás, rugalmasság

Megbízhatóság
és precizitás

Nyitottság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a  [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ][ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] mail címre.

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021