PORTFÓLIÓ SPECIALISTA (TELCO - OTTHONI ESZKÖZÖK)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A cég Home Device (otthoni eszközök) portfóliójának teljes körű menedzselése (portfóliótervezés/újratervezés negyedéves ciklusokban)
  • Kapcsolattartás és tárgyalások lefolytatása a beszállítókkal, eszközstratégia tervezése, kampánytervezés és nyomon követés, ártárgyalások lebonyolítása
  • Az új üzleti terület folyamatos fejlesztése
  • Az iparági trendek, innovációk folyamatos monitorozása
  • Szoros együttműködés az árazási- és a kampánymenedzserrel, a beszerzési és a sales csapattal illetve az egyéb társosztályokkal

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év releváns tapasztalat (preferáltan telco cégnél)
  • Műszaki és kereskedelmi ismeret az otthoni eszközök kapcsán
  • Kiváló piaci tudás/know-how a magyar piaci szereplőkről
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Megoldásorientált, stratégiai gondolkodás
  • Határozott, proaktív, dinamikus személyiség, kiváló tárgyalókészség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy neves, biztos nemzetközi hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Cafeteriát és egyéb juttatásokat belső szabályozás szerint
  • Munkába járás támogatását
  • Teljesítmény bónuszt
  • Home Office lehetőséget és rugalmas munkaidőt

Munkavégzés helye: Törökbálint

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Pest
Full time

Published on 01.07.2022