Porfestő

Gyöngyösi partnerünk részére PORFESTŐ munkakörbe keresünk megbízható, ambiciózus munkavállalókat, akikre az újonnan nyíló vállalat hosszú távon építhet. Amennyiben szívesen tanulná meg a munkafolyamatokat elsőként és szeretne karriert építeni, jelentkezzen hozzánk!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Fém alkatrészek porfestése vagy vizes bázisú festése, a festésre kerülő alkatrészek felületi előkészítése.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Alapfokú végzettség
  • Monotónia tűrés és jó állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hosszú távú elköteleződés
  • Fényezési, vagy porfestési területen szerzett szakmai tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Órabér bruttó 1150 Ft
  • Jelenléti bónusz bruttó 30.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Jászárokszállás és Adács településekről
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet egy most épült gyárban, 100% új gépparkkal
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés A és B menüvel

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkarend: 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Porfestő

Heves
Full time
Primary school

Published on 14.09.2020