PLC programozókat

keresünk gépipari partnercégünkhöz Debrecenben.

Főbb feladatok:

  • Gyártósorok automatizálása különféle gépek programfunkcióinak megtervezésével és programozásával
  • PLC programozás (Siemens S7, TIA portal)
  • Safety programozás (AS-i Safety)
  • Egyedi alkalmazások és vizualizációs rendszerek (ZenOn, VisiWin) létrehozása az ügyfelek igényei szerint
  • Hibák javítása, technikai támogatás nyújtása
  • Termelési rendszer támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök / Mechatronikai mérnök / Mérnökinformatikus / PLC programozó / Gépipari automatizálási szakmérnök végzettség
  • 2 éves tapasztalat az automatizálás területén (a Siemens PLC programozási tapasztalat előnyt jelent)
  • Hajlandóság a külföldi munkavégzésre (a munka legalább 30%-a külföldön zajlik)
  • Németországi betanulás vállalása az első 6 hónapban
  • Fejlett szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás (a német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, elemző gondolkodású személyiség, szisztematikus és ügyfél-központú megközelítéssel

Amit a cég kínál önnek:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.
Bővebb információ a +36 30 518 6887-es telefonszámon keresztül kérhető!

PLC programozó

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Bachelor

Published on 30.06.2020