Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

PLC PROGRAMOZÓ

(16-0805)

pozícióba.

Feladatok:

  • PLC programok fejlesztése,
  • Automatizált gyártóberendezések karbantartása,
  • Műszaki dokumentáció kezelése,
  • Részvétel a beszerzési folyamatban (ajánlatok bekérése, megrendelések lebonyolítása).

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Hibadiagnózishoz szükséges ismeretek,
  • Siemens PLC ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0805”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

PLC PROGRAMOZÓ (16-0805)

Vas
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 15.08.2021