PLC mérnök

Feladatok / Tasks

  • Gépek hibáinak PLC oldalról történő elemzése és hibaelhárítás
  • Géptelepítéseket követően PLC support tevékenység ellátása, PLC beállítások elvégzése
  • Szoftver biztonsági mentés a transzfert megelőzően
  • Műszaki támogatás nyújtása a gyártóberendezések vezérlőrendszereivel kapcsolatban
  • Gyártóberendezések, eszközök és folyamatok működésének optimalizálása
  • Társosztályokkal, külső cégekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás

Amit nyújtunk / Offer

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó és változatos juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • Változatos és kreatív feladatok
  • Céges laptop és telefon
  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés lehetősége
  • Igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Professzionális tréning lehetőségek

Requirements:
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban Villamosmérnöki)
  • PLC-vel kapcsolatos tapasztalat és elméleti tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazásra való nagyfokú hajlandóság (3-4 tengerentúli utazás/év, összesen kb. 15 hét/év)
  • Kiváló analitikus és problémamegoldó képesség
  • Célorientált és proaktív attitűd
Benefits:

PLC mérnök

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time

Published on 08.04.2021