keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon. A Sanmina Magyarország Kft. a Miskolc melletti  Alsózsolcai Ipari Parkban 2002-től fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Jelenleg az alábbi pozícióra várjuk a jelentkezéseket:

Planner / Termelés tervező

Feladatok:

  • Alapanyagoknak a termeléshez való szükséglet szerinti számítása, biztositása
  • Folyamatos anyagszükséglet-anyagfelhasználás ellenőrzése, gyártási rendelések anyagfelhasználás-ellenőrzése, javítása
  • A termelési terv elkészítésében való részvétel, eredmények és a vevői igények folyamatos egyeztetése
  • Vevői igények nyomonkövetése
  • Termelési rendelések nyitása, nyomonkövetése, lezárása
  • Készlet illetve többletanyagkészlet ellenőrzése, termelési rendelések E&O ellenőrzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (termelés, beszerzés, mérnökség, minőségbiztosítás, logisztika, ügyfélkapcsolat)
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Termelési rendelések időzítése
  • Többlet anyagkészlet csökkentése

Elvárások:

  • Supply chain folyamatok, gyártási folyamatok ismerete, jó adatelemzési képesség
  • Office ismeretek (excel, access), Oracle ismerete előny

Előny:

  • Felsőfokú végzettség és angol nyelvtudás előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 09.08.2020