Dinamikusan növekvő, stabil háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

PHP FEJLESZTŐ
(16-0050)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég saját, meglévő weboldalának PHP alapú backendjének, és az ahhoz tartozó adminisztrációs felületének fejlesztése,
  • API PHP oldal fejlesztése, együttműködve a fejlesztőkkel,
  • PHP alapú web applikáció fejlesztése.

Elvárások:

  • PHP fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Symfony vagy Laravel vagy YII keretrendszerben szerzett tapasztalat,
  • MySQL, MongoDB ismerete,
  • Doctrine ORM ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0050”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

PHP FEJLESZTŐ (16-0050)

Budapest
Pest
Full time
2 years
Vocational school

Published on 07.07.2020