Pénzügyi ügyintéző / Pénztáros

Atommagkutató Intézet

Feladatok:

  • Ellátja az Intézet házipénztárában a pénztárosi feladatokat.
  • Gondoskodik a házipénztárban tárolt készpénz és egyébe értékek megfelelő tárolásáról és őrzéséről.
  • Kiállítja a kiadási és bevételi pénztárbizonylatokat, amelyek alapján elkészíti az Eco-Stat integrált számviteli rendszerben a napi pénztárjelentést, készpénzforgalmat kezel.
  • Intézkedik a készpénzes szállítói számlák feldolgozásáról, elvégzi azok formai és tartalmi ellenőrzését.
  • Gondoskodik a házipénztárban a megfelelő címletű és mennyiségű készpénzről.
  • Vezeti a szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartását és az előleg nyilvántartást.
  • ERA rendezéseket végez a banki és pénztári tételekhez.
  • Elvégzi a banki utalásokat.
  • Vezeti, nyomon követi és elszámolja a külföldi kiküldetéseket.
  • Összeállítja a napi bankkivonathoz tartozó bizonylatokat a könyvelés részére.
  • Egyeztetéseket végez a könyveléssel.
  • Elkészíti az illetékességi körébe tartozó adatszolgáltatásokat.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség, pénztáros, közgazdasági, pénzügyi-számviteli képesítés
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú képesítés, mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • A munkaviszonnyal kapcsolatos szabályokat a Munka Törvénykönyve szabályozza
  • Határozott, 2 évre szóló munkaviszony
  • Teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye, 4026 Debrecen, Bem tér 18/c

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló okiratok másolata, erkölcsi bizonyítvány benyújtása.
  • Hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok kezeléséhez.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 13.01.2022