Pénzügyi ügyintéző

A Budapesti Távhőszolgáltató (FŐTÁV) Zrt.

munkatársat keres a fenti munkakörbe.

A leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • beérkező szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése,
  • számlareklamációk intézése, folyószámla egyeztetések, főkönyvi egyeztetések végzése,
  • szállítói törzsadatkarbantartás,
  • bankkönyvelés,
  • pénzkezelés felügyelete,
  • likviditáskezelésben való közreműködés,
  • kimenő banki átutalások indítása, banki kapcsolattartás,
  • adatszolgáltatás ÁFA bevalláshoz,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • kimutatások, elemzések, beszámolók készítése.

A munkakör ellátásának feltételei:

  • középfokú végzettség,
  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi szakképzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Word, Excel programok ismerete,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség.

Előnyt jelent az elbírálás során:

  • SAP MM, FI modulok ismerete,
  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • számlaellenőrzési-könyvelési gyakorlat,
  • nagyvállalati, elsősorban közműcégnél szerzett tapasztalat,

Amit ajánlunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • stabil, nagy múltú, megújuló vállalati környezet,
  • teljesítményértékelési rendszer keretében szerezhető jutalom,
  • kedvezményes nyaralási, sportolási lehetőség, színes közösségi, családi programok,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a munkakör elvárásainak, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát - küldje el részünkre.

Budapest
Pest
Full time
1 year
High school

Published on 02.07.2020