Pénzügyi tanácsadó

Változó világunkban most még nagyobb szüksége van ránk az ügyfeleinknek, szolgáltatásainkon keresztül mi jelentjük számukra a biztonságot. Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor váltsd valóra újévi fogadalmaidat, kezdd az újévet nálunk, és jelentkezz

pozíciónkra az Aegon csapatához!

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai vagy vezetői karrierépítési lehetőség
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (Előny: diploma pénzügyi vagy gazdasági szakirányon)
  • Etikus magatartás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

Budapest
Pest
Győr
Győr-Moson-Sopron
Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Csorna, 9300 Magyarország
Tét, 9100 Magyarország
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 30.01.2021