Pénzügyi Tanácsadó

A 1983 óta működő francia Oney Bank a világ 11 országában több mint 8 millió ügyfelét segíti a mindennapokban innovatív pénzügyi és biztosítási termékeivel valamint rugalmas fizetési szolgáltatásaival.
Magyarországon már 2004 óta kínálunk széleskörű pénzügyi megoldásokat partnereink és ügyfeleink számára. Csatlakozz hozzánk, mint

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ

a juniortól a szakértő pozícióig teljes, vagy akár részmunkaidőben
Budaörsre, Solymárra-Óbudára, Fótra-Budakalászra, Csepelre!

Céljaid eléréséhez

  • kiszámítható, bejelentett fix alapbért - juniortól a szenior kollégáig 220-300.000 Ft közötti alapbér
  • alkalmazotti munkaviszonyt
  • havi prémium lehetőségét - próbaidő alatt fix majd felső limit nélküli prémiumot, ami több százezer Ft is lehet havonta, rajtad múlik
  • ingyenes képzéseket
  • folyamatos tréningeket
  • előre egyeztetett, tervezhető munkaidőbeosztást (akár hétvége)
  • világos karrierutat
  • élet-,baleset és egészségbiztosítást
  • béren kívüli juttatást

nyújtunk a szakmai előre lépésedhez egy lendületes, dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltatónál.

Mik lesznek a feladataid?

  • különböző pénzügyi termékek személyes értékesítése (áruhitel, személyi kölcsön, hitelkártya, biztosítás)
  • vásárlók aktív megszólítása, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása egy hipermarket áruházban
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • piacvezető hiteltermékeink ismertetése és keresztértékesítés
  • pontos, precíz hitelügyintézés és adminisztráció

Látogass el honlapunkra (www.oney.hu), ismerj meg minket, és ha Te is úgy érzed, hogy nálunk a helyed, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével.

Budapest
Solymár, 2083 Magyarország
Fót, 2151 Magyarország
Budakalász
Budaörs
Debrecen
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 28.02.2020