Pénzügyi Tanácsadó

A pénzügy világában szeretnél profi értékesítő lenni?
Biztos és bejelentett munkaviszonyt keresel?

Ne gondolkozz!
Csatlakozz hozzánk, mint

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ
a juniortól a szakértő pozícióig
Budakalászra, Fótra, Csepelre és Albertfalvára!

Céljaid eléréséhez

  • ingyenes képzéseket
  • folyamatos tréningeket
  • fix alapbért + próbaidő alatt meghatározott fix majd korlátlan prémiumot
  • előre egyeztetett, tervezhető munkaidőbeosztást (esetenként hétvége)
  • világos karrierutat
  • élet-,baleset és egészségbiztosítást
  • cafetériát

nyújtunk a szakmai előre lépésedhez egy lendületes, dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltatónál.

Mik lesznek a feladataid?

  • személyes értékesítés kiemelt ügyfélforgalommal rendelkező pontokon
  • proaktív ügyfél megszólítás
  • piacvezető hiteltermékeink ismertetése és keresztértékesítés
  • pontos, precíz hitelügyintézés és adminisztráció

Látogass el honlapunkra (www.oney.hu), ismerj meg minket, és ha Te is úgy érzed, hogy nálunk a helyed, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével, „Pénzügyi tanácsadó” hivatkozással.

Budapest
Budakalász
Fót, 2151 Magyarország
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 28.02.2020