Similar jobs like this one

Recommended jobs

Pénzügyi-számviteli tanácsadó (8550)

pénzügyi-számviteli tanácsadó munkatársat keresünk!

Gazdálkodási informatikai rendszerek fejlesztéséhez pénzügyi-számviteli tanácsadó munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Költségvetési – gazdálkodási területen szakértői feladatok ellátása,
  • jogszabályváltozások követése, jogszabályváltozásokból rendszerfejlesztési igények levezetése, rendszerkövetése,
  • rendszerfejlesztési követelmények megfogalmazása,
  • rendszer- és folyamatszervezés költségvetési pénzügyi, számviteli és logisztikai területen,
  • folyamatszemléletű, ügyviteli dokumentáció elkészítése,
  • a rendszerfejlesztéseket követő ellenőrzési, tesztelési feladatok végrehajtása,
  • ügyfélkapcsolatok kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közgazdasági, pénzügyi, számviteli szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • államháztartási szakon regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
  • költségvetési-gazdálkodási területen szerzett munkatapasztalat (min. 5 év),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • önálló, precíz munkavégzés, kreativitás
  • felelősségteljes hozzáállás,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • nagy munkabírás,
  • rugalmas munkavégzés.

Előnyök:

  • Központi költségvetési szervezetnél szerzett tapasztalat,
  • okleveles könyvvizsgálói képesítés,
  • informatikai rendszerek fejlesztésében, bevezetésében szerzett gyakorlat,
  • vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • angolnyelv-tudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • igényes munkakörnyezet,
  • home office munkavégzés lehetőség,
  • családias légkör.

Zalaegerszeg
Full time

Published on 28.01.2022