Pénzügyi, számviteli munkatárs

FERROBETON Szerkezetépítő Kft., több mint 20 éve működő, biztos hátterű építőipari cég

új munkatársa keres, az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI, SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Vevő, szállító számlák könyvelése
  • Banki műveletek, utalások, vevő számlák kipontozása
  • Kompenzálások intézése
  • Bankgaranciák bonyolítása
  • Pénztár kezelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése
  • Kintlevőségek nyomon követése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, hatóságokkal, és partnerekkel
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Adatszolgáltatások, riportok, statisztikai jelentések készítése

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Szakirányú gazdasági végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előny, de nem feltétel
  • Felhasználó színtű MS Office ismeretek
  • Kitartó, figyelmes proaktív személyiség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.02.2021