Pénzügyi munkatárs / pénzügyi asszisztens

Megbízó cégünk több televízió csatorna tulajdonosa. Jó hangulatú csapatukba keressük

kollégájukat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA:

  • A pénzügyi területen változatos, szerteágazó, feladatok,
  • Fiatalos, lendületes csapatot, amelynek tagjaként kellően önálló feladatokat láthat el
  • Versenyképes bérezési rendszer

FELADATOK:

  • Számlázás, számlák iktatása, banki műveletek lebonyolítása
  • Utalások elindítása, teljesítési igazolások beszerzése
  • Kapcsolattartás a külső könyvelőirodával, könyvelés előkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (pénzügyi kérdésekben)

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat pénzügy, számlázás, stb. területen
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete, illetve Excel használat
  • Precizitás, pontosság
  • Mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III kerület, Lajos utca

Pénzügy

Pénzügy

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 2020-02-28