PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Az ügyvezetés gazdasági döntéseinek támogatása (gazdasági adatok gyűjtésével, rendszerezésével)
  • Időszakos belső kimutatások készítése
  • Banki monitoring adatszolgáltatás elkészítése
  • Könyveléssel kapcsolatos tevékenységek támogatása
  • Pályázatok figyelemmel követése (pályázatíróval közösen), azokkal kapcsolatos döntés előkészítés, beszerzések adminisztrálása
  • Megrendelői szerződések előkészítése
  • Folyamatban lévő projektek pénzügyi nyomon követése (esedékes számlák kiállítása, utókalkulációk ellenőrzése)
  • Nagyobb volumenű céges beszerzések menedzselése
  • Munkaköréhez kapcsolódó információk Vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel (bank, könyvelő, beszállító, pályázatíró)
  • A kapott feladatok szakszerű és precíz végrehajtása

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú pénzügyi/könyvelői végzettsége van, vagy ezen a területen szerzett minimum 5 éves tapasztalata
  • Otthonosan mozog az Excel táblák világában
  • Angol társalgási szintű nyelvtudással rendelkezik
  • Szeret csapatban dolgozni, de képes önálló munkavégzésre is
  • Jó érzékkel ütemezi a feladatait, ritkán csúszik meg a határidőkkel
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Jó iskolai és/vagy munkahelyi referenciái vannak

Juttatás:

  • Piacképes alapbér
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Stabil biztos hátterű cég
  • Szuper támogató csapat :)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest IV. kerület
  • 8:00 - 16:30

Ha ezek nagyjából rád illenek, minden bizonnyal jól éreznéd magad náluk!

Töltsd fel önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva.

Pest
Full time

Published on 04.05.2021