Pénzügyi munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest; XII. kerület

Több, mint 50 éves múlttal rendelkező, németországi hátterű partnercégünk a globális lízingpiac egyik meghatározó szereplője. Az ő megbízásukból keresünk Pénzügyi munkatársat.

Feladatok

  • Globális Kontroller támogatása
  • Hazai értékesítési jelentések készítése
  • Támogatás a havi eredménykimutatás készítésében
  • Havi reporting a német központ részére
  • Prezentációk készítése az igazgatóság részére
  • Új elemzések készítése Business Intelligence rendszerben
  • Nemzetközi megbeszéléseken való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nem szükséges tapasztalat
  • Analitikus tudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Karriermenedzsment
  • Támogató közeg
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen elektronikusan, vagy a +36 30 905 7307 telefonszámon!

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-11