Pénzügyi munkatárs

A Ravago nagymúltú, családi tulajdonú nemzetközi vállalat.

Magyarországi cégei közül az építőiparhoz kötődő

Ravago Building Solutions Hungary Kft.

keres új munkatársat

pénzügyi munkatárs

pozícióba.

A jövőbeni munkatárs a cég likviditásának biztosításáért dolgozik, aktív vevőminősítéssel, precíz információs rendszerrel, közös megoldásokkal támogatja a regionális képviseleteket és a vevőket, hogy a kockázatok és tartozások csökkentése mellett az üzletmenet növekedése valósulhasson meg.

Munkája során közvetlen kapcsolatban áll a társaság kirendeltségeivel, a vevők pénzügyi képviselőivel, valamint a társaság jogi képviseletét ellátó ügyvédi irodával.

Az ideális jelölt határozott, kiváló elemző, jó kommunikációs készségű személyiség, precíz, határozott és önálló.

Feladatok:

  • Késedelmesen fizető partnerekkel való napi telefonos kapcsolattartás, az adósság rendezésének módjáról való megállapodások előkészítése
  • A befelé történő pénzáramlás menedzsmentje, vevői kockázatelemzés, a kockázatok csökkentése
  • A vevői hitelkeretek figyelemmel kísérése
  • Jelentések, riportok készítése a pénzügyi vezetőnek
  • Kapcsolattartás az ügyvédi iroda képviselőjével
  • Társosztályokkal való együttműködés, adatszolgáltatás
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Bankszámlakivonatok kezelése

Elvárások:

  • Minimum 3 év pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat vevői kapcsolattartást, követelés-kezelési területen.
  • Gazdasági/Pénzügyi végzettség
  • Jó tárgyalástechnikai, konfliktuskezelési, problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú önállóság (aktív információszerzés, döntésképesség)
  • Angol nyelvtudás (írásban/szóban)
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Stressz tűrő, stabil személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, kiszámítható vállalati háttér
  • Önálló, felelősségteljes munka
  • Kellemes budapesti irodai munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XI.

A fényképes fizetési igénnyel megjelölt önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 29.07.2021