Pénzügyi vezető

Külföldi tulajdonú partnercégünk személygépkocsik elektronikai berendezéseinek gyártásával foglalkozik. Miskolci központjukba várják most új munkatárs jelentkezését akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Feladatok:

  • A vállalat pénzügyi folyamatainak teljes körű irányítása
  • Pénzügyi kimutatások, termelési költségek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a cég külföldi központjával
  • Együttműködés a különböző pénzintézetekkel
  • Cash flow tervezés
  • Havi riportok, éves költségvetés készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi területen
  • 5-10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetésben szerzett tapasztalat
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás (az interjú is angol nyelven zajlik)
  • Magabiztos MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra

Jelentkezés Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem töltse ki a lenti űrlapot és csatolja magyar illetve angol nyelvű önéletrajzát.

Miskolc
Full time

Published on 21.01.2021