Pozíció leírása / Job description

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülálló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Banki tranzakciók könyvelése, az ERP által nem megfelelő kifizetések hozzárendelése
  • A munkavállalói költségtérítések kifizetéseinek nyomon követése
  • A vállalati hitelkártyákkal kapcsolatos tranzakciók kezelése és könyvelése
  • A késedelmes ügyfélfizetések kezelése
  • Banki kifizetések kezdeményezése
  • Kapcsolattartás a központi pénztárral a banki kifizetésekkel kapcsolatban
  • Bankgaranciák és akkreditívek kezelése
  • Kapcsolattartó szerep a Kincstári Központi Osztály felé
  • A hó végi zárás támogatása
  • Részvétel a vállalat készpénzjelentéseiben, készpénzbeáramlásokban és -kiáramlásokban
  • Aktív közreműködés az SAP/4 HANA bevezetésében

Elvárások / Requirements

  • Számviteli alapdiploma vagy hasonló képzés és szakmai tapasztalat egyenértékű kombinációja
  • 3 év számviteli tapasztalat gyártási területen
  • Precíz, szorgalmas, lelkiismeretes, proaktív személyiség.
  • Hajlandóság a tanulásra, továbbfejlődésre
  • Jó csapatjátékosság
  • Motiváció, analitikus gondolkodás és üzleti szemléletmód
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Randstad Hungária Kft. logó

Pénzügyi könyvelő

Zalaegerszeg
Full time

Published on 05.07.2022

Similar jobs