KÖNYVELÉSI SUPERVISOR

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Kapcsolattartás a külső könyvelőirodával
  • ÁFA bevallások ellenőrzése
  • Riportok készítése a külföldi tulajdonos felé
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Számlázás elvégzése (szezonális jelleggel)
  • Egyéb könyvelési feladatok ellátása

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Pénzügyi, számviteli végzettség (felsőfokú tanulmány vagy mérlegképes könyvelő)
  • Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Könyvelésben, bevallások készítésében való jártasság
  • Riportok készítésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez)
  • Számviteli rendszerek kezelésének ismerete

Juttatási csomag:

  • Felelősségi körnek megfelelő és szakmai tapasztalathoz igazodó alapbér
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bónusz
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzának feltöltésével a jelentkezés gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 07.03.2021