Pénzügyi és számviteli munkatárs

A BONUS KFT.

Pénzügyi és Számviteli

területre keresi új munkatársát

Részletes feladatkör:

  • Közreműködik a Társaság számviteli rendszerének (szabályzatok, folyamotok, informatikai rendszerek (SAP Business One, Kulcs-Soft Tárgyi és Házipénztár)) kialakításában és működteti azokat a hatályos jogszabályok betartásával,
  • Bejövő számlákat iktat, felvezeti a kontírozásokat és vezeti az ehhez kapcsolódó analitikus nyilvántartásokat, elvégezi a folyószámla egyeztetést, elkészíti és kiküldi a fizetési felszolitásokat,
  • Előkészíti az immateriális javak, tárgyi eszközök üzembehelyezési okmányait, aláíratja, könyveli az aktiválásokat és egyéb eszközmozgásokat, elszámolja az értékcsökkenést,
  • Elvégzi a bejövő számlak ellenőrzését, igazoltatását, kontírozását, vezeti ehhez kapcsolódó analitikus nyilvántartásokat, elvégezi a folyószámla egyeztetést,
  • Rögzíti a ki és bejövő fizetéseket, éves zárással kapcsolatos feladatokat,
  • Elkészíti az éves zárás keretében az egyenlegközlőket, részt vesz a leltár készítésében, illetve támogatja az egyéb szakterületek által elvégzett mennyiségi leltározás előkészítését, végzését, kiértékelését,
  • Kezeli a házipénztárt,
  • Együttműködik a könyvelő irodával, ellenőrzi az átküldött anyagok helyességét és adatokat szolgáltat az ÁFA bevalláshoz,
  • Kitölti a KSH Electra portáljára érkező űrlapokat
  • Ügyfélkapuhoz tartozó szolgáltatások és programok (ÁNYK, E-papír, Magyarorszag.hu) átfogó ismerete,

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Requirements:

Munkavégzés helye és rendje:

  • Siklós, Ipartelepi út 2. 8:00 – 16:30 (30 perc ebédszünet)
Qualities:

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Jó kommunikációs készségű, precíz, megbízható személyiség
  • Szakirányú végzettség
  • Képesség a többfelé számviteli feladat végzésére
  • Szakirányú végzettség legalább 4-es átlaggal
  • Microsoft Office (Excel Word, Outlook) haladó szintű használata
  • Windows 10 alapú számítógép haladó szintű használata
  • Középfokú pénzügyi, gazdasági, kereskedelmi végzettség előny
  • SAP business one rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Barátságos, modern munkakörnyezet
  • Rendezett munkakörülmények
  • Segítőkész kollégák és támogató vezetők
  • Fejlődési lehetőség

Siklós, 7800 Magyarország
Baranya
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 2020-02-28