Pénzügyi és számviteli főmunkatárs

Állami tulajdonú, pályázatkezeléssel foglalkozó cég minimum 5 éves gyakorlattal rendelkező

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Társaság teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban aktív részvétel
  • Főkönyvi egyenlegek havi, negyedéves, éves kidolgozása, egyeztetése, rendezése
  • Adóbevallások elkészítése (havi, negyedéves, éves)
  • Adófolyószámlák egyeztetése a főkönyvvel (havi, negyedéves, éves)
  • Pénzügyi és számviteli területen dolgozó kollégák szakmai támogatása
  • Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetésében aktív részvétel
  • A társaság számviteli politikájának és hozzá kapcsolódó szabályzatoknak, valamint számlarendek kidolgozása, karbantartása
  • Pénzügyi feladatok ellátása (banki utalások, házipénztár kezelése stb.)
  • Adatszolgáltatások elkészítése
  • Projektek (támogatások) elszámolásának szakmai támogatása
  • Év végi zárásban, beszámoló készítésben aktív részvétel, könyvvizsgálóval kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, munkájuk szakmai támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a hivatalokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakirány)
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Minimum 5 éves egybefüggő szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációképesség
  • Megbízható, lendületes, precíz, önálló munkavégzés
  • Magasszintű Excel ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionalis cégnél szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Adótanácsadó végzettség
  • ERP használata, ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Rövid határidejű munkába állás lehetősége

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
  • Biztos háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Segítőkész, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • Színvonalas munkahelyi környezet

Egyéb információk:

  • Kezdés várható időpontja: 2020. május hónap
  • Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület
  • Munkaidő: 8 óra

A Jelentkezéshez kérjük, csatolja a kitöltött adatvédelmi tájékoztatót:

Jelentkezzen bérigénnyel ellátott önéletrajz és motivációs levél megküldésével.

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Vocational school

Published on 03.06.2020