Pénzügyi és számviteli csoportvezető

Több mint 15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport keres új kollégát budapesti csapatába, mint

Feladatok:

  • pénzügyi- számviteli- adózási- tevékenységgel kapcsolatos szervezési, vezetési, irányítási feladatok ellátása
  • 5 fős pénzügyi csapat szakmai vezetése
  • cash- flow menedzsment, finanszírozások menedzselése, forecast készítése
  • havi kontrolling riport összeállításában való közreműködés
  • vezetői információs igények, jelentések elkészítése, kontrolling tevékenység támogatása
  • kintlévőségek kezelése
  • banki folyamatok, utalások koordinálása
  • készpénzforgalom, házipénztár ellenőrzése
  • üzleti terv összeállításában való közreműködés
  • belső szabályzatok és folyamatok kialakítása
  • adóbevallások, beszámolók készítése
  • könyvvizsgálat lebonyolítása
  • KSH jelentések elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelő, 3 év hasonló szakmai területen szerzett vezetői tapasztalat
  • pénzügyi-, számviteli-, adózási- és munkaügyi jogszabályok ismerete
  • Irodai, ügyviteli informatikai eszközök magas szintű alkalmazása (Ms office, integrált rendszer)
  • középfokú angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Szakmai kihívások
  • Fiatalos, mindig vidám csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Váci út 49.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 03.08.2020