Pénzügyi és irodai adminisztrátor

Dating Central Europe Zrt-hez Magyarország piacvezető társkeresőjéhez, a Randivonal.hu-hoz, valamint több más kisebb, különböző célcsoportokat megszólító online társkereső oldalhoz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb Feladatok:

  • Általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Irodai kellékanyagok beszerzése
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • A pénzügyi dokumentumok kezelése, szkennelése, lefűzése, megsemmisítése, postai kezelés
  • Data Magic Vállalat Irányítási Rendszer használata
  • Bejövő számlák kezelése, előiktatása, utalásra való előkészítése
  • Kimenő számlák kezelése, kiállítása, nyugták beemelése, ellenőrzése
  • Kintlévőség kezelése telefonon és e-mailen
  • Bankkivonatok napi rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Munkaügyi feladatok előkészítése a bérszámfejtéshez (munkaszerződés ki- beléptetéskor, havi jelenléti ív, juttatások rendelése)
  • A vezetői döntéshozatalt elősegítő előrejelzések, jelentések, riportok összeállítása
  • Elszámolások és pénzügyi kimutatások készítése
  • Könyvelői kapcsolattartás

Elvárások:

  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett (közép vagy felsőfokú) végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel magas szintű ismerete),
  • Precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott, jó munkatársi viszony kialakítására képes személyiség
  • Megbízható, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Több éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen

Amit kínálunk:

  • összetett felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • versenyképes juttatás
  • kellemes munkahelyi légkör

Munkaidő:

  • Napi 8 órában, határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13 kerület

  • jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet
  • a jelentkezések a beérkezés sorrendjében kerülnek elbírálásra

Dating Central Europe Zrt.
Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 2020-02-28