Pénzügyi elemző - Mór

Feladatok:

  • Pénzügyi tervezési folyamatban való aktív részvétel
  • Különböző pénzügyi tendenciák, trendek elemzése
  • Információk összegyűjtése és elemzése pénzügyi riportok, költségvetések, előrejelzések elkészítéséhez (havi, negyedéves és éves)
  • Kapcsolódó szerződések nyomon követése
  • Árstratégia kialakítása, árváltozások levezénylése
  • Különböző üzleti kimutatások, pénzügyi beszámolók (LTA, Mat’l és EDT amortizációs szintekről) és kalkulációk készítése
  • Auditokban való részvétel (IA, Pwc)
  • Adatbázis létrehozása a szerződésekből

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi, közgazdasági főiskolai/egyetemi diploma)
  • Legalább 5 év multinacionális gyártóvállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeret
  • Határozott, precíz, eredményorientált személyiség

Előny:

  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Színes, változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag és a munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri gyártó partneréhez keres kollégát!

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 07.08.2020