Pénzügyi csoportvezető

Ref.: INTS/9/399

Feladatok:

  • A cég főkönyvi és analitikus könyvelésének végzése a jogszabályok és belső utasítások alapján
  • Pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • Külső és belső adatszolgáltatások készítése
  • Vevői könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Adózási terület munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Főkönyvi könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Tárgyieszköz könyvelő munkájának támogatása és ellenőrzése
  • SAP-val kapcsolatos feladatok támogatása és ellenőrzése
  • Adókalkulációk készítése, társasági adó teljes körű könyvelése (US GAAP)
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Adórendszerekben történő változások proaktív nyomonkövetése, figyelése
  • Hatóságokkal és könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Belső ügyfelekkel való együttműködés
  • A pénzügyi terület folyamatainak támogatása, fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Hasonló, adózással kapcsolatos poícióban töltött 5 év tapasztalat
  • Magabiztos, angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzésre való készség
  • US GAAP ismerete
  • Adótanácsadói vagy okleveles adószakértői végzettség
  • SAP ismeret

 Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt támogató és elismerő vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Tiszaújváros
Full time
Bachelor
Master

Published on 20.11.2020