Pénzügyi asszisztens

Az NI Hungary Kft. Pénzügyi asszisztens munkakörbe keres munkatársat, akinek feladata a pénzügy csoport tagjaként a globális tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása lesz. Az NI Hungary Kft. több, mint 40 fős Pénzügy csapatában minden tehetséges és szakmai fejlődését szem előtt tartó munkavállaló megtalálhatja azt a kihívást és magas szintű szakmai munkát, amely fontos ahhoz, hogy igazán jól érezzük magunkat a szakmánkban és a munkahelyen.

Feladatok:

  • A globális pénzügyi vezető asszisztensi támogatása
  • Elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
  • Megbeszélések, konferenciahívások előkészítése és szervezése
  • A pénzügyi csapat munkáját támogató események szervezése, koordinálása
  • Feladatok státuszának monitorozása, határidők figyelése
  • Egyetemi kapcsolattartás a pénzügyi terület képviseletében
  • Fordítások készítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office széleskörű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Precizitás, jó szervezőképesség
  • Feddhetetlenség és bizalom

Előnyt jelent

  • 2-3 éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • Átfogó pénzügyi feladatok, folyamatok megismerése
  • Rugalmas munkaidő, napi 6 órás munkavégzéssel
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, határozott idejű szerződéssel

Pénzügy

Pénzügy

Hungary
Part time
no work experience required
Secondary school

Published on 27.02.2020