Pénztáros

Partnerünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon. Világszerte 5381 üzletet üzemeltet. Csatlakozz Te is a csapathoz!

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások:

  • nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig, napi 4-6-8 órában végezhető diákmunka
  • heti min. 15 óra vállalása 06:00-22:00 közötti időszakban
  • ráérésedhez igazodó beosztások

Amit kínálunk

  • bruttó 1169 Ft/óra alapbér + 18 óra után br. 1334 Ft/óra
  • hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kérlek, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Pénztáros

Nagykanizsa
Part time

Published on 16.09.2020