Pénztáros

Partnerünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben jelent meg Magyarországon. Világszerte 5381 üzletet üzemeltet. Csatlakozz Te is a csapathoz!

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása
  • vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • precíz munkavégzés
  • betöltött 18. életév
  • betanulás vállalása szeptember végén
  • érvényes (1 éven belüli) tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig, napi 4-6-8 órában végezhető diákmunka 06:00-22:00 közötti időszakban
  • heti min. 15-20 óra vállalása
  • ráérésedhez igazodó beosztások

Amit kínálunk

  • hétfőtől szombatig: br. 1169 Ft/óra, 18:00 óra után br. 1334 Ft/óra
  • vasárnap: br. 1554 Ft/óra, 18:00 óra után br. 1719 Ft/óra

Előnyt jelent:

  • egri lakóhely

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!   Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Pénztáros

Eger
Part time

Published on 15.09.2020