Pénztáros

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Márkakereskedésünkbe

Pénztáros

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Feladatok:

  • A társaság kimenő számláinak nyomtatása, szolgáltatások és értékesítések kiszámlázása, a számlák és bizonylatok kiállítása, iktatása.
  • A kibocsátott számlák kézi kontírozása.
  • A pénztár kezelése, egyeztetése, bizonylatok kiállítása, elszámolás és a pénztár átadása a napi munkaidő végeztével
  • Banki (POS) terminál kezelése.
  • Feladatkörének ellátásával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése, levelezés, iratkezelés, telefonkezelés, iktatás, postázás.
  • Ügyfélszolgálati munka végzése, az Ivanics Csoport ügyfeleinek eligazítása, tájékoztatása.

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi szakirányú végzettség
  • Pénztárkezelési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Angol/német nyelvtudás
  • Autókereskedésnél szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amit kínálunk:

Ha fontos számodra, hogy

  • stabil, biztos munkahelyen dolgozz,
  • igényes munkakörnyezetben legyél,
  • jó légkör vegyen körül,

és még az elvárásoknak is megfelelsz, várjuk önéletrajzod.

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.

Pénztáros

Ivanics Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 28.02.2020