Similar jobs like this one

PÉNZMOSÁS MEGELŐZÉSI SZENIOR SZAKÉRTŐ

Az OTP Bank Nyrt. Informatika és Bankbiztonsági Igazgatósága szakértő munkatársat keres a bank pénzmosás megelőzési tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására

FELADATOK:

  • pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység koordinálása, támogatása az OTP Csoporthoz tartozó hazai és külföldi leányvállalatok tekintetében
  • leányvállalatokkal összefüggő reportálási folyamatok támogatása, vezetői összefoglalók készítése
  • pénzmosás elleni jogszabályi elvárásoknak való megfelelés támogatása, együttműködés üzleti és más központi területekkel, a pénzmosás elleni terület képviselete a meglévő és új folyamatokban
  • soport- és bankszintű kockázatértékelési folyamatokban való részvétel, kockázatcsökkentő és kezelő intézkedések kidolgozása és végrehajtása
  • magas kockázatú ügyfelekkel kapcsolatos CDD vizsgálatok lefolytatása a „Know Your Customer” elv szem előtt tartásával
  • pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzési tevékenység ellenőrzésével kapcsolatos feladatok ellátása, jelentések készítése

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • az angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • közgazdász / jogász végzettség
  • tranzakció figyelő banki IT rendszerek ismerete
  • banki compliance / pénzmosás megelőzési területen szerzett tapasztalat
  • egyéb idegen nyelv ismerete

AMIT NYÚJTANI TUDUNK SZÁMODRA:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Pénzmosás megelőzési szenior szakértő

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 14.03.2021