Pék munkatársat keresünk (5814)

pék munkatársat keresünk!

Partnerünk cégének sütőüzemébe munkatársakat keresünk! Csatlakozz hozzájuk, ha Te is szakképzett vagy tapasztalt pék vagy, és büszke vagy az általad készített termékekre!

Főbb feladatok, munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy nyitottság a pék szakma megtanulására.
  • Folyamatos, három műszakos munkarend vállalása.
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre.
  • Precíz munkavégzés.
  • Nagy fokú teherbírás.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Alkalmazotti státusz.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar vállalatnál.
  • 13. havi fizetés.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Vidékiek (Kecskeméttől minimum 50 km- es távolság) számára szállás biztosítása és hazautazás támogatása.
  • 100%-os helyközi bérlettérítés.

Karrierjob.hu
Kecskemét
Full time

Published on 22.12.2021