Pártfogó toborzó

Dolgozz egy jó ügyért a saját városodban!

Terjeszkedik az SOS Gyermekfalvak, így már rengeteg városban dolgozhatsz velünk!

Nálunk a munkáddal azt segíted, hogy a családjukat nélkülözni kényszerülő gyerekek egy szeretetteljes környezetben nőjenek fel. Az SOS Gyermekfalvaknál ugyanis biztonságot, jövőképet és szerető otthont adunk a hozzánk bekerülő, állami gondozott gyerekeknek.

A feladataidat a lenti videóból is megismerheted.

A pártfogó toborzóként legfőbb feladataid:

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban
  • Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése

Elvárásaink magunkkal és munkatársainkkal kapcsolatban:

  • Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre
  • Meggyőző beszédkészség
  • Nyitottság, udvarias viselkedés
  • Jó kiállás

Amit kaphatsz tőlünk:

  • Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés
  • Órabér vagy kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés
  • Támogató légkör, rendszeres csapatépítő programok
  • Továbbképzési és előrelépési lehetőségek

Helyszínek:
Budapest, Debrecen, Eger, Győr, Kaposvár, Kőszeg, Pápa, Pécs, Sopron, Szeged, Székesfehér, Szekszárd, Szombathely, Veszprém, Zalaegerszeg és vonzáskörzetük – vagy ha szívesen dolgoznál nálunk barátaiddal, ismerőseiddel más vidéki nagyvárosban, jelentkezzetek!

Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges.

SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa
Budapest
Debrecen
Hajdú-Bihar
Szeged
Csongrád
Eger
Heves, 3360 Magyarország
Győr
Győr-Moson-Sopron
Kaposvár
Somogy
Kőszeg, 9730 Magyarország
Vas
Pápa
Veszprém
Pécs
Baranya
Sopron
Székesfehérvár
Fejér
Szekszárd, 7100 Magyarország
Tolna
Szombathely