Parkolás-ellenőr

Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet új munkatársat keres

PARKOLÁS-ELLENŐRZÉSI

feladatok ellátására

Feladatok:

  • Parkolás-ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Munkarend: hétfőtől-péntekig, két műszakban, napi 8 órában.
  • Kiszámítható munkarend, előrelépési lehetőség, korrekt feltételek
  • Teljesítménytől függően az elérhető jövedelem (már a próbaidő alatt is): Bruttó: 350.000,-Ft + BKV bérlet.

Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út

Jelentkezésével és önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a csatolt dokumentumokban található, vagy egyéb módon megadott adatait a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet az adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet címre történő elektronikus levél megküldése útján.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 25.10.2020