Parkfenntartási csoportvezető

Feladatok:

  • Parkfenntartásban folyó munka irányítása
  • Kertészek munkarend beosztásának elkészítése, előütemezése
  • Növényvédelmi és öntözési tevékenységek irányítása
  • Füvesítés, gyepápolás, fűnyírás, fűkaszálás ütemezése, kiviteleztetése
  • Virágos területek tervezése, kialakíttatása
  • Fa- és bokortelepítés, talajrendezés előkészítése, kivitelezése, ellenőrzése
  • Utak és útburkolatok takarításának megszervezése, elvégeztetése és ellenőrzése
  • Esetenkénti beszerzési feladatok ellátása, egyszerűbb szállítási feladatok teljesítése teljes felelősséggel
  • A munkaköréhez szükséges eszközök, szerszámok, anyagok vásárlása ágazatvezetővel/ügyvezetővel/ központtal való egyeztetés alapján
  • Az adott munkaterületen, helyszínen tartandó kül-, és beltéri rendezvényekkel kapcsolatos eseti szervezőmunkák ellátása, a kapcsolódó feladatok végrehajtása, kifogásmentességük ellenőrzése
  • Gépek, szerszámok parkgondozók általi kezelésük ellenőrzése, karbantartási feladatainak ellenőrzése

Elvárás:

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Kertészmérnök végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • benzinmotoros gépek kezelésében való gyakorlat
  • növényismeret
  • önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • modern géppark
  • fejlődési lehetőség
  • önálló felelősségi kör
  • céges autó
  • mobiltelefon

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 02.08.2020