Parkettázó - Németország

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Német önéletrajz
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó előny
  • Pontos, precíz munkavégzés

Feladatok:

  • Parkettázás, azzal összefüggő feladatok

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapfizetés + napidíj (~2200 Euro/hó)
  • Német munkaszerződés (német bejelentés, biztosítás)
  • Német partner által biztosított szállás (díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mosbach (Baden-Württemberg tartomány) - Németország

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német partnere részére toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál.

74821 Mosbach
Germany
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 13.07.2020