Similar jobs like this one

 Központi Panaszkezelési Főosztályunkra keressük új kollégánkat

Panaszkezelési munkatárs

munkakörbe.

Mik lesznek a feladataid?

  • Banki termékekre, szolgáltatásokra vonatkozó bejelentések, panaszok vizsgálata, ezen belül:
    • A kivizsgáláshoz szükséges elektronikus információk kikeresése
    • Szükség szerint társterületi konzultáció, partnerekkel való egyeztetés vagy bankközi eljárás lefolytatása
    • A megkapott információk birtokában a panasz megalapozottságának elbírálása
    • A kifogásolt összegre vonatkozó pénzügyi rendezés előkészítése, végrehajtása
    • Kártérítési igény elbírálása
    • A panasz szakszerű megválaszolása
    • Indokolt esetben minőségjavítási javaslat megtétele az illetékes szakterület felé.
  • A panaszkezelést érintő hatósági megkeresésekre banki álláspont kialakítása, adatszolgáltatási kérések teljesítése
  • Feldolgozási határidők folyamatos nyomon követése, betartása
  • Panaszos ügyek önálló rendszerezése, ütemezése, munkafázisok előrelátó megtervezése
  • A kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az adatkereséshez, rögzítéshez szükséges banki rendszerek, felületek rutinszerű, szimultán használata
  • Ismeretek, tudás folyamatos megosztása a csoport többi tagjával, szoros és kölcsönös szakmai együttműködés, támogatás.

Mit várunk tőled?

  • Minimum érettségi és/vagy középfokú szakirányú végzettség,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Választékos fogalmazás, hivatalos írásbeli kommunikáció ismerete,
  • Együttműködési és felelősségvállalási képesség,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.

Amit előnynek tartunk:

  • Banki munkakörben, lakáshitelezésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás.

És amit mindezért mi nyújtunk Neked:

  • Olyan tevékenységet, ahol magas szinten és mélységében sajátíthatod el a panaszkezelői szakma ismereteit
  • Kijelölt mentort, aki segíti az új kolléga betanulását és integrálódását
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget belső képzési programjainkon
  • Fiatalos, támogató csapatban, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Cafeteria mellett egészségpénztári és nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást, valamint magán egészségügyi ellátást biztosítunk szerződött partnerünknél minden munkavállalónk számára.

A munkavégzés helye: Budapest XX. kerület (Pesterzsébet)

Jelentkezési határidő: 2021.12.13.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 14.12.2021